You Are Secure

Regulamin & Najczęstsze pytania

Regulamin serwisu RadosnyTurniej.pl

§1 Wprowadzenie

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z tej strony internetowej, korzystając z niej potwierdzasz i akceptujesz te warunki w całości i bez zastrzeżeń. Jeśli nie zgadzasz się z niniejszymi warunkami i postanowieniami niniejszych Warunków świadczenia usług, nie korzystaj z tej witryny internetowej. Akceptując te zasady zgadzasz się na poniższe warunki.

§2 Właściciel Serwisu

Właścicielem i administratorem serwisu jest Łucja G******* prowadząca działalność gospodarczą jedno-osobową, zarejestrowaną pod adresem: ukryty, 98-355 Działoszyn, Łucja; NIP: ukryty REGON: ukryty

 

 

§3 Dane Osobowe

Serwis RadosnyTurniej.pl nie przetważa żadnych danych osobowych. Jedyne dane użytkowników które przechowujemy to identyfikator konta steam oraz nazwa konta steam z którego dany użytkownik jest zalogowany, adres email do kontaktu oraz niezbędne informacje do startu w turnieju lub konkursie.

 §4 Dane kontaktowe:

Przez zakładkę w menu “Kontakt” lub 

E-mail: kontakt@radosnytv.pl Tel: 739154319

 

§6 W jaki sposób pomagamy charytatywnie?

10% dochodów przeznaczamy na cele charytatywne, przelewając pieniądze na dowolną fundację lub zbiórkę, którą wybieramy razem z Wami podczas transmisji live na platformie YouTube oraz na naszym social mediach. Na ten moment myślimy, że to jest najlepsze rozwiązanie… Sami nie posiadamy żadnej fundacji. 

 

§7 Jak zagrać w turnieju i konkursie za darmo?

Udział w konkursie polecającym jest za darmo.

Aby nie wydawać 150pln/30osoba, wystarczy zapisać się do konkursu i wymienić punkty na wjazd do turnieju. Wystarczy, że każdy zawodnik zaprosi po jednej drużynie, a turniej się jest za darmo. 
np. zarejestruj się z kodem polecającym/promocyjnyma 250pkt/20zł zostanie podwojone na 500pkt/40zł + 5 poleconych, każdy zawodnik po 1 = 1750pkt/140zł , Tyle wystarczy, aby wymienić punkty na bilet z tabeli nagród w konkursie.

 

§8 Wszystko co powinieneś wiedzieć o konkursie i zbieraniu punktów?

1. Konkurs jest darmowy250pkt za każde polecenie, to aż 20 złotych.

2. Wystarczy, że korzystając z formularza wyrobisz swój unikalny kod i od razu możesz go rozsyłać innym.

Kiedy ktoś z niego skorzysta do Twojego konta dodamy na saldo 250pkt/20zł, do wymiany na nagrody lub gotówkę. To nie koniec! Osoba, która skorzysta Twojego kodu polecającego także dostanie BONUS 250pkt/20. Wtedy chętniej go wykorzysta od Ciebie… Świetna sprawa.

Tablice z punktami znajdziesz w zakładce TOP 100
Pula nagród: 10 000 złotych co miesiąc
Pierwsze 100 osób zgarnia nagrody o wartości punktów, odpowiadające 10 tysięcy PLN.

 

§9 Jakie są wygrane w konkursie oraz w turnieju CS:GO:

1. W konkursie można zdobyć 10 000 złotych miesięcznie, zbierając pkt i wymieniając je na nagrody lub gotówkę.

2. W turnieju CS:GO pula nagród to: 11 000 złotych.

1. Miejsce 5 000 zł
2. Miejsce 2 500 zł
3. Miejsce 1 500 zł
4. Miejsce 1 000 zł
5. Miejsce 1 000zł

 §10 Opis oferowanych towarów i usług:

Strona ma na celu organizacje turniejów e-sport, gracze mogą wreszcie sprawdzić swoje umiejętności, doświadczenie i zamienić je na korzyści majątkowe, dzięki temu czas spędzony na komputerze nie będzie zmarnowany, jak prace można to potraktować tylko wymarzoną. Na stronie kupisz bilet do udziału w turnieju. W cenie 149,95 zł , poprzez formularz zgłoszeniowy zostaniesz przeniesiony do sklepu gdzie będzie mógł zakupić produkt. 

§11 Dlaczego w przelewie automatycznie mamy dopisek darowizna?

Dzięki temu możemy Wam zapewnić lepsze nagrody do wygrania. Wy nic nie tracicie, a tylko zyskujecie. Zgodnie z prawem polskim, masz prawo do odstąpienia zakupu, reklamacji bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dokonania zakupu.

 

§12 Ile kosztuje wpisowe do zapisania drużyny do turnieju?

30zł od osoby, 149,95 zł od drużyny. Ceny zawierają VAT. Gratis bonus 250pkt/20pln do wymienienia w naszym konkursie. Koszt dostawy: darmowy, do sfinalizowaniu tranzakcji w formie potwierdzenia dostaniesz bilet w formie “pdf” oraz zostaniesz oficjalnie zapisany do turnieju na naszej stronie internetowe radosnyturniej.pl

§13 Metody płatności, informacje o dostawie.

Obsługujemy wszystkie najpopularniejsze metody płatności, szybkie przelewy 99% banków, blik, paypal, paysafecard oraz inne. Potwierdzenie zakupu biletu dostaniesz w załączniku na podany przez siebie e-mail w formacie “pdf” oraz dodany do “ZAPISANYCH” na stornie internetowej. Koszt dostawy/przesyłki: 0 zł.

§14 Ile drużyn bierze udział w turnieju?

W turnieju występuje 256 drużyn.

 

§15 Ile czasu trwa cała zabawa do finału?

Turniej polega na zasadzie eliminacji. Łatwo policzyć 256 drużyn,  p1 odbytej kolejce zostanie 128 drużyn, po 2 kolejce zostają 64 drużyny. Dalej łatwo sobie policzyć, 8 kolejek FINAŁ, już przy 6 kolejce Gwarantowana wygrana 1 000 zł dla 5 miejsca.

 

§16 Na jakiej mapie rozgrywany jest turniej?

Na mapie “Mirage“.

 

§17 Termin i miejsce rozgrywania turnieju:

Turniej rozgrywany jest w dogodnym terminie dla Ciebie. Razem z rywalem ustalicie dogodny termin spotkania

Rozgrywany jest z domów, myślimy nad finałami lan, ale to może w przyszłości. 

Zapis z gry wysyłacie Nas do zweryfikowania wyników. Też do zrobienia intra z meczów finałowych. 

 

§18 Reklamacje i zwroty

1. Użytkownikowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy od zakupu Usługi treści cyfrowej w terminie 14 dni od dnia zawarcia przedmiotowej umowy – w przypadku Treści płatnych pod warunkiem, że nie rozpoczął korzystania z Usługi co zostanie każdorazowo zweryfikowane przez Usługodawcę. Wskazane w zdaniu poprzedzającym odstąpienie winno zostać zrealizowane poprzez przesłanie oświadczenia woli za pośrednictwem formularza kontaktowego

2. Bieg terminu, od którego biegnie czas na odstąpienie od zawartej umowy rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy.

3. W przypadku odstąpienia od umowy, jest ona uważana za niezawartą.

4. Usługodawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Użytkownika o odstąpieniu od umowy, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności.

5. Usługodawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Użytkownik lub innego, jeżeli Użytkownik złoży takie żądanie.

6. Jeśli z jakiś powodów potrzebujesz pieniędzy lub nie możesz z jakieś przyczyny skorzystać z naszych usług lub z przyczyn losowych oraz bez podania przyczyny, masz prawo do zwrotu pieniędzy/ darowizny w ciągu 14 dni.   

Przez zakładkę w menu „Kontakt” lub 

E-mail: kontakt@radosnytv.pl

 

§19 Postanowienia Ogólne

Regulamin jest ogólnodostępny do odczytu, zapisania na dysku i wydrukowania na stronie internetowej serwisu radosnyturniej.pl. Akceptacja Regulaminu przez Użytkownika odbywa się w momencie pierwszego wypełnienia formularza na naszej stronie. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.03.2020.

 

§20 Postanowienia Końcowe

Serwis radosnyturniej.pl dokłada wszelkich starań technicznych w celu prawidłowego funkcjonowania serwisu, w tym do niedopuszczenia do przerw w świadczeniu usługi z przyczyn technicznych lub teleinformatycznych. Jakiekolwiek zastrzeżenia, wątpliwości czy problemy zaleca się zgłaszać serwisowi w miarę możliwości niezwłocznie poprzez adres email: w zakładce Kontakt. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z serwisu radosnyturniej.pl w sposób nienaruszający praw osób trzecich, w tym dóbr osobistych i praw autorskich Naszym oficjalnym i profilem na portalu społecznościowym Facebook jest profil RadosnyTurniej.pl Polska, dostępny pod adresem internetowym: https://www.facebook.com/RadosnyTurniejpl/ Wszelkie informacje uzyskane rzekomo od administratorów naszego serwisu lecz z innych kont/profili proszę uznać ze nieważne. Wszelkie informacje uzyskane rzekomo od administratorów naszej strony z innych kont/profili nie mogą być podstawą jakiejkolwiek reklamacji Użytkownika. Jeżeli którekolwiek z postanowień Regulaminu zostanie uznane prawomocnym orzeczeniem sądu za nieważne, pozostałe postanowienia pozostają w mocy. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają właściwe przepisy prawa polskiego.